Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

         KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

          2019.01.27

         NB1/B

              logo eredeti    13:30    ZTE logo  


     2019.01.27
     NB1/A

           felnőtt logo    17:00    sopronbasketlogo2017 e1516624001929


                

U14


A két ünnep között december (27-28-29) serdülő csapatunk Pécsett szerepelt nemzetközi tornán. Együttesünk sajnos a betegségek miatt foghíjasan szerepelt. Három nap alatt öt mérkőzést játszottunk, két szerb és három magyar gárda ellen. Molnár Laurát a rendezvény all-star ötösébe is beválasztották. A mérkőzések között Planetáriumi látogatáson vettünk részt és csapat játékokkal színesítettük a programot.
Az első napon két meccset játszottunk, erőteljesen érződött a teljesítményünkön a hosszú utazás. 28-án ismét két összecsapásban vettünk részt. Lányaink ekkor már megmutatták erősségeiket, rövidzárlat sajnos itt is akadt mely az eredményekben is megmutatkozik.
A záró napra egy csata maradt. Fáradtan de akarattal telve győzelemmel zártuk a tornát.
Nagyon hasznos volt csapatunk számára e pár nap.

Csapatok:
1. ZKK „Art Basket” Beograd
2. KK Celarevo TRG Borisa Kidrica
3. KSC Szekszárd
4. Kaposvári Gyakorló DSE
5. Széchenyi Kosárlabda Akadémia
6. Rátgéber Kosárlabda Akadémia

Program:

2018.12.27. Csütörtök

9:00 Rátgéber Akadémia-Kaposvári Gyakorló DSE
11:00 Széchenyi Kosárlabda Akadémia - KSC Szekszárd
13:00 KK Celarevo TRG Borisa Kidrica- ZKK „Art Basket” Beograd
15:00 Kaposvári Gyakorló DSE-KSC Szekszárd
17:00 Széchenyi Kosárlabda Akadémia– ZKK „Art Basket” Beograd
19:00 Rátgéber Akadémia-KK Celarevo TRG Borisa Kidrica

2018.12.28. Péntek

9:00 ZKK „Art Basket” Beograd-KSC Szekszárd
11:00 KK Celarevo TRG Borisa Kidrica-Kaposvári Gyakorló DSE
13:00 Rátgéber Akadémia- Széchenyi Kosárlabda Akadémia
15:00 Kaposvári Gyakorló DSE- ZKK „Art Basket” Beograd
17:00 KSC Szekszárd – Rátgéber Akadémia
19:00 Széchenyi Kosárlabda Akadémia – KK Celarevo TRG Borisa Kidrica

2018.12.29. Szombat


10:00 RátgéberAkadémia- ZKK “Art Basket” Beograd
12:00 KSC Szekszárd- KK Celarevo TRG Borisa Kidrica
14:00 Kaposvári Gyakorló DSE- Széchenyi kosárlabda Akadémia
16:00 Záróünnepség 


Széchenyi KA Győr - KSC Szekszárd    29-83    (6-32, 2-9, 13-21, 8-21)


Suga Kata 3, Szabó Laura, Sághi Boglárka 1, Tóth Petra, Boros Tímea 9, Mihály Panna 4, Simon Virág 2, Tavali Nóra, Molnár Laura 8, Sághi Kata 2, Madar Márta


Széchenyi KA Győr - ZKK AB Beográd (szerb)    62-76    (10-25, 15-23, 18-15, 19-13)


Suga Kata, Szabó Laura, Sághi Boglárka, Tóth Petra, Boros Tímea 13, Mihály Panna 4, Simon Virág 11/3, Tavali Nóra, Molnár Laura 26, Sághi Kata 6, Madar Márta 2


Rátgéber Akadémia - Széchenyi KA Győr    96-61   (24-15, 24-15, 28-16, 20-15)

Suga Kata 2, Szabó Laura, Sághi Boglárka 2, Tóth Petra, Boros Tímea 11, Mihály Panna 2, Simon Virág 9, Tavali Nóra 2, Molnár Laura 22, Sághi Kata 9, Madar Márta 2


Széchenyi KA Győr - KK Celavero 
(szerb)    79-72   (20-7, 24-14, 20-22, 15-29)

Suga Kata, Szabó Laura, Sághi Boglárka 1, Tóth Petra 2, Boros Tímea 6, Mihály Panna 4, Simon Virág 18, Tavali Nóra 2, Molnár Laura 28, Sághi Kata 12, Madar Márta 6


Kaposvári Gyakorló DSE - Széchenyi KA Győr    65-68   (26-12, 11-14, 7-29, 21-13)

Suga Kata 3, Szabó Laura, Sághi Boglárka 10, Tóth Petra, Boros Tímea 3, Simon Virág 13, Tavali Nóra, Molnár Laura 23Sághi Kata 16, Madar Márta

Edzők: Boda István , Füzy-Antolovics Adél

Névtelen

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                    Kadet  bajnokság                       

  
   BAJA   2019.01.20   logo eredeti  
     68:64


            U14    Magyar    Bajnokság              

   Kanizsa DKK  2019.01.12  logo eredeti
      70:51


     ZTE logo 2019.01.12   logo eredeti
      46:52


               U12     Magyar     Bajnokság             

A hónap játékosa

                   kéita aya

Kéita Aya

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-18:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 (Kovács Margit Iskola Tornaterem)
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:00-16:30  (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Perjámosi-Szabó Kriszi, Simon Anaikó

U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
Edző: Piszker Tibor 


(Kenguru) U11
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), Péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: Hétfő 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem), Péntek 14:30 - 15:30 (EÜ tornaterem)
Edző: Sebestyén - Ádám Csilla

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1



TAO

 SZKA  2018/2019-es szezon

SFP:2018_2019_SFP_SZKA

Határozat: 2018_2019_Határozat_SZKA

  

ABDA Projekt 2018/2019-es szezon

SFP: 2018_2019_SFP_ABDA

Határozat:   2018_2019_Határozat_ABDA

  

KAPU Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_Kapu

Határozat 2018_19_Határozat_Kapu

  

MIZSE Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_MIZSE

Határozat  2018_19_Határozat_MIZSE

 

 PÉR Sport 2018/2019-es szezon            

SFP:  2018_19_SFP_PÉR

Határozat:  2018_19_Határozat_PÉR

 

 RAAB Aréna 2018/2019-es szezon

Utánpótlásnevelés

SFP    2018_19_SFP_RaabAréna

Határozat    2018_19_Határozat_RaabAréna

Csarnoképítés

SFP  2018_19_SFP_CSARNOK_RaabAréna

Határozat    Folyamatban

 

 SOPRONKÖVESDI  2018/2019-aes szezon

Utánpótlásnevelés

SFP 2018_2019_SFP_sopronköves

Határozat Folyamatban

Csarnoképítés

SFP   2018_2019_SFP_CSARNOK_sopron

Határozat  Folyamatban

  

TÉT Projekt 2018/2019-es szezon

SFP:    2018_19_SFP_Tét

Határozat: 2018_19_Határozat_Tét

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com