Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS


Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd  17:30-19:00
Péntek 16:30-18:00

EDZŐK:
Salamon Endre (edző)

Zakariás Péter (edző)

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

U18 Junior 

Emléktorna 2020.09.06. (vasárnap)

 

10:00                  logo eredeti 71-66 BEAC

12:00                  Kanizsa DKK  77-63  Rátgéber Kosárlabda Akadémia

14:30                 BEAC63-91 Rátgéber Kosárlabda Akadémia

16:00                  logo eredeti  61-63  Kanizsa DKK

Helyszín: Egyetemi Edző Sportcsarnok (Győr)


U16 Kadet

Emléktorna 2020.09.05. (szombat)

 

10:30                 logo eredeti 47-71  VASAS

12:15                 VASAS  47-85  SZEKSZÁRD

14:45                SZEKSZÁRD 93-44  logo eredeti       
 

Helyszín: Egyetemi  Edző Sportcsarnok (Győr)      


U14 Serdülő

Emléktorna 2020.09.05. (szombat)

 

10:30                  logo eredeti  79-106  Kanizsa DKK

12:15                  Kanizsa DKK 78-84  KISS LENKE 

14:45                 KISS LENKE 52-43  logo eredeti

Helyszín: Egyetemi  Edző Sportcsarnok (Győr)               


U12 Gyerek

Emléktorna 2020.09.06 (vasárnap)

 

10:30                 logo eredeti  51-67  BEAC

12:15                BEAC 100-14 SZEKSZÁRD

14:45                   SZEKSZÁRD 27-83  logo eredeti

Helyszín: Egyetemi Sportcsarnok (Győr)                   

A hónap játékosa

                

 

Edzés elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:       SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

 
CSAPATOK:


NB1/B, Junior 
 

Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok:

Hétfő 16:30-18:30 Edzőcsarnok          
Kedd 15:00-16:00 Yakuza -Eto park
17:00-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 17:00.18:30 Apáczai
Csütörtök 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Péntek    U18 15:00-17:00 Edzőcsarnok
            NB1/B 16:00-18:00 Mosonmagyaróvár
     

EDZŐK
Junior: Tullner Krisztián 
NB1/B: Ábrahám Márta


 

Kadet  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 

 

Hétfő 15:00-17:00     Edzőcsarnok  
Kedd 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 15:00-16:00 Yakuza
Csütörtök  15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Boda István, Tullner Krisztián


Serdülő U14 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:15-16:45 Yakuza-Eto park

Kedd

15:30-17:30

Apáczai
Szerda 15:30-17:00 Bercsényi iskola
18:00-19:30 Nádorvárosi Ált. iskola
(egyéni képzés)
Csütörtök 16:30-18:00 Nádorvárosi Ált. iskola
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Gálos László, Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

Kedd 16:00-17:00  
Csütörtök 16:00-17:00  
Péntek 16:00-17:00  
EDZŐK: Marosvölgyi Anita, Gálosné Farkas Andrea

 

 



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:
Kedd  17:30-19:00
Péntek 16:30-18:00
EDZŐK: Salamon Endre, Zakariás Péter

 



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:30-17:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ: Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Kedd 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Csütörtök 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ: Zakariás Péter
 
(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola) Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: Hétfő és szerda 14:00 - 15:30, Kedd és csütörtök 15:45 - 17:00 1,2,3,4. osztályosok.
Edző: Salamon Endre, Tullner Evelin, Horváth Dóra

 


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Keden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében) 
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira
 
Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:15-16:30 és csütörtök 15:30-17:00-ig a (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Varga Zsófi
 


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



TAO

SZKA

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

 

Abda-Projekt Kft.

2020/2021

Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

 

KapuSport Kft.

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

 

MIZSE-SPORT Kft.

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

 

PÉR SPORT Kft.

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

RAAB-ARÉNA Kft.

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

 

TÉ-T Projekt Kft.

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com