Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

         KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

          2019.03.24

         NB1/B

              SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA    15:00    logo eredeti  


            2019.03.25
           NB1/A

               csata nke      17:00      felnőtt logo


                

Edzésidőpontok:

Hétfő:          15:00- 17:00         egyéni, és 17:00- 18:30 terem        (Edzőcsarnok)
Kedd:          16:00- 17:00         kondi, és  17:00- 18:30 terem         (Edzőcsarnok)
Szerda:        15:15- 16:45                                                                 (Jakuza, ETO Park)
Csütörtök:   16:30- 18:30         terem                                               (Edzőcsarnok)  
Péntek:        15:30- 17:00         terem                                               (Edzőcsarnok)

Játékosok:

Bánszegi Borbála
Bende Réka
Ferenczi Kata
Geleta Fanni
Kéita Aya Júlia
László Dóra
Milkovics Réka
Nagy Anna
Pozsgai Dóra
Rácz Karolina
Reider Janka Luca
Rozmán Lilla Anna
Suga Luca
Szirony Dorina
Takács Hanna
Téringer Lili


edzők:

Gálos László                    edző
Kiss László                      erőnléti szakedző
Kószás Kriszta                erönléti edző


Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                    Kadet  bajnokság                       

          logo eredeti   2019.03.22   CSATA DSE  
     16:30


            U14    Szlovák    Bajnokság             

      logo eredeti  2019.03.16  BANSKA BYSTRICA
      56:43


       logo eredeti   2019.03.16   BANSKA BYSTRICA
     42:22


             U14     Serdülő     Bajnokság              


       ZTE logo   2019.03.23  logo eredeti
                                       12:30

         SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA   2019.03.24  logo eredeti
                                        10:45

               logo eredeti  2019.03.24   VASAS
                                          14:30
   

A hónap játékosa

                Névtelen 2

Rozmán Lilla

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

 

Tájékoztató

Széchenyi Kosárlabda Akadémia Napközis Tábor




Helyszín
: Egyetem, Edzőcsarnok Tornaterme (9026 Győr, Egyetem tér 1.)

Időpont: 2019. június 17-21. (reggeli érkezés 7.30 – 9.00, délután 16.00-ig tartanak a foglalkozások, de kérésre 16.30-ig  tudjuk biztosítani a felügyeletet)
Étkezés: a táborban a gyerekeknek ebédet biztosítunk. A tízórait és uzsonnát igény szerint otthonról kell hozni. A gyerekeknél mindenképpen legyen sok folyadék, és egy kulacs vagy üveg, ami újratölthető. Cola és egyéb szénsavas cukros üdítők, energiaital, chips tilos!!!!!! Ajánljuk, hogy a táborozók hozzanak gyümölcsöt inkább tízóraira, és ha megoldható otthon reggelizzenek. Aki korábban jelezte, hogy ételallergiája van a gyermeknek, őt külön fogjuk tájékoztatni a konyhával való egyeztetés után.

Tervezett napi program:
07.30 – 08.45 érkezés a táborba      
09.00-12.00 edzések több csoportban 
12.00-13.00 ebéd (Bon Appetit Étteremben)
13.00-14.00 pihenő, filmnézés, érdekes programok 
14.00 -16.00 edzés, csoportos és egyéni foglalkozások 
16.00-16.15 szülői érkezés a gyerekért

A tábor szakmai vezetője: Fűzy-Antolovics Adél
A tábor első napján fogjuk a gyerekeket életkoruk, és kosárlabda tudásuk szerint csoportokba sorolni.


Felszerelés:

  • kosárlabda cipő vagy sportcipő
  • sport zokni
  • napi 2x sport ruházat (2 póló,1 rövidnadrág)
  • törölköző, esetleg szappan, tisztálkodási szerek, hajgumi lányoknak, fésű
  • papucs (az edzések között a nagy melegben kényelmesebb viselet)

    Kártyát, társasjátékot hozhatnak magukkal a gyerekek, lesz lehetőség játszani velük.
  • Jelentkezési lap
    Napközi tábor, tájékoztató

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-18:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 (Kovács Margit Iskola Tornaterem)
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:00-16:30  (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Perjámosi-Szabó Kriszi, Simon Anaikó

U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
Edző: Piszker Tibor 


(Kenguru) U11
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), Péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: Hétfő 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem), Péntek 14:30 - 15:30 (EÜ tornaterem)
Edző: Sebestyén - Ádám Csilla

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1



TAO

 SZKA  2018/2019-es szezon

SFP:2018_2019_SFP_SZKA

Határozat: 2018_2019_Határozat_SZKA

  

ABDA Projekt 2018/2019-es szezon

SFP: 2018_2019_SFP_ABDA

Határozat:   2018_2019_Határozat_ABDA

  

KAPU Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_Kapu

Határozat 2018_19_Határozat_Kapu

  

MIZSE Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_MIZSE

Határozat  2018_19_Határozat_MIZSE

 

 PÉR Sport 2018/2019-es szezon            

SFP:  2018_19_SFP_PÉR

Határozat:  2018_19_Határozat_PÉR

 

 RAAB Aréna 2018/2019-es szezon

Utánpótlásnevelés

SFP    2018_19_SFP_RaabAréna

Határozat    2018_19_Határozat_RaabAréna

Csarnoképítés

SFP  2018_19_SFP_CSARNOK_RaabAréna

Határozat    Folyamatban

 

 SOPRONKÖVESDI  2018/2019-aes szezon

Utánpótlásnevelés

SFP 2018_2019_SFP_sopronköves

Határozat Folyamatban

Csarnoképítés

SFP   2018_2019_SFP_CSARNOK_sopron

Határozat  Folyamatban

  

TÉT Projekt 2018/2019-es szezon

SFP:    2018_19_SFP_Tét

Határozat: 2018_19_Határozat_Tét

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com