Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

    KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

  2018.11.23
  NB1/B

         SZOESE SZOMBATHELY    18:15   logo eredeti  


     2018.11.28
     NB1/A

           letöltés    20:30     felnőtt logo




                

Edzésidőpontok:

Hétfő:          15:00- 17:00         egyéni, és 17:00- 18:30 terem        (Edzőcsarnok)
Kedd:          16:00- 17:00         kondi, és  17:00- 18:30 terem         (Edzőcsarnok)
Szerda:        15:15- 16:45                                                                 (Jakuza, ETO Park)
Csütörtök:   16:30- 18:30         terem                                               (Edzőcsarnok)  
Péntek:        15:30- 17:00         terem                                               (Edzőcsarnok)

Játékosok:

Bánszegi Borbála
Bende Réka
Ferenczi Kata
Geleta Fanni
Kéita Aya Júlia
László Dóra
Milkovics Réka
Nagy Anna
Pozsgai Dóra
Rácz Karolina
Reider Janka Luca
Rozmán Lilla Anna
Suga Luca
Szirony Dorina
Takács Hanna
Téringer Lili


edzők:

Gálos László                    edző
Kiss László                      erőnléti szakedző
Kószás Kriszta                erönléti edző


Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                   Kadet  bajnokság                        

  
   logo eredeti  2018.11.18  BAJA 
  14:00


                 Szlovák   Bajnokság                

 sbk logo 1  2018.11.17  logo eredeti
    U12
   10:00

        logo eredeti  2018.11.17   sbk logo 1
     U12  
    11:30

   BK Slovan Bratislava 2018.11.17  logo eredeti
     U14
     11:00

     logo eredeti  2018.11.17  BK Slovan Bratislava 
    U14
    12:30


                    Junior    Bajnokság                    

        Szolnoki máv se 2018.11.17   logo eredeti 
                                    12:00   

A hónap játékosa

                 Bánszegi Borbála

Bánszegi Borbála 

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-17:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 Kovács Margit Iskola Tornaterem
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:30-17:00  Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín:
Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)
Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Laklóth Anna, Simon Anaikó

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
U11 (Kenguru) 
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

U11 (Kenguru)
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

 

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1





                                                                                                        TAO honlapra


Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

 

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com