Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok:

Hétfő 16:30-18:30 Edzőcsarnok          
Kedd 15:00-16:00 Yakuza -Eto park
17:00-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 17:00.18:30 Apáczai
Csütörtök 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Péntek    U18 15:00-17:00 Edzőcsarnok
            NB1/B 16:00-18:00 Mosonmagyaróvár

Ábrahám Márta (vezetőedző)

Kószás Kriszta (atlétika edző)

Sebestyén Balázs (erőnléti edző)

Kiss László (erőnléti edző)

 
Játékosok:

Bende Réka
Bogdán Réka
Bognár Kinga
Ferenczi Kata
Geleta Fanni
Holló Evelin
Mihály Emma
Milkovics Réka
Varga Réka
Varga Laura
Boros Tímea
Olah Száva
Sághi Kata
Suga Kata
Szabó Laura
Mihály Panna
U18 1


Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

U18 Junior 

 

          

 


                             


U16 Kadet

                     2020.10.10.-Győr  

                          SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA 64:57 unigyor logo rgb

 

                            unigyor logo rgb 65:62 Törökflóris SE


U14 Serdülő

 2020.10.17. Serdülő Regionális bajnokság-Alapszakasz I. 

 

                           unigyor logo rgb 132-11 SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA
                     

 

                          unigyor logo rgb 80-83 RICSILLA logo
                                    

        


U12 Gyerek

 2020.10.10.

                             Soproni sportiskola 57 - 58 unigyor logo rgb

                            unigyor logo rgb  77 - 18  Soproni sportiskola

A hónap játékosa

         2020. SZEPTEMBER       
          U14- SERDÜLŐ                


Kozma Kata
KOZMA KATA 

Edzés elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:       SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

 
CSAPATOK:


NB1/B, Junior 
 

Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok:

Hétfő 16:30-18:30 Edzőcsarnok          
Kedd 15:00-16:00 Yakuza -Eto park
17:00-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 17:00.18:30 Apáczai
Csütörtök 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Péntek    U18 15:00-17:00 Edzőcsarnok
            NB1/B 16:00-18:00 Mosonmagyaróvár
     

EDZŐK
Junior: Tullner Krisztián 
NB1/B: Ábrahám Márta


 

Kadet  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 

 

Hétfő 15:00-17:00     Edzőcsarnok  
Kedd 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 15:00-16:00 Yakuza
Csütörtök  15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Boda István, Tullner Krisztián


Serdülő U14 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:15-16:45 Yakuza-Eto park

Kedd

15:30-17:30

Apáczai
Szerda 15:30-17:00 Bercsényi iskola
18:00-19:30 Nádorvárosi Ált. iskola
(egyéni képzés)
Csütörtök 16:30-18:00 Nádorvárosi Ált. iskola
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Gálos László, Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

Kedd 16:00-17:00  
Csütörtök 16:00-17:00  
Péntek 16:00-17:00  
EDZŐK: Marosvölgyi Anita, Gálosné Farkas Andrea

 

 



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:
Kedd  17:30-19:00
Péntek 16:30-18:00
EDZŐK: Salamon Endre, Zakariás Péter

 



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:30-17:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ: Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Kedd 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Csütörtök 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ: Zakariás Péter
 
(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola) Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: Hétfő és szerda 14:00 - 15:30, Kedd és csütörtök 15:45 - 17:00 1,2,3,4. osztályosok.
Edző: Salamon Endre, Tullner Evelin, Horváth Dóra

 


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Keden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében) 
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira
 
Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:15-16:30 és csütörtök 15:30-17:00-ig a (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Varga Zsófi
 


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



TAO

SZKA

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

 

Abda-Projekt Kft.

2020/2021

Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

 

KapuSport Kft.

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

 

MIZSE-SPORT Kft.

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

 

PÉR SPORT Kft.

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

RAAB-ARÉNA Kft.

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

 

TÉ-T Projekt Kft.

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com