Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

         KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

          2019.01.27

         NB1/B

              logo eredeti    13:30    ZTE logo  


     2019.01.27
     NB1/A

           felnőtt logo    17:00    sopronbasketlogo2017 e1516624001929


                

  CMB CARGO UNI GYŐR II. 2014/2015  
  NB I / B + JUNIOR mérkőzések menetrend alapszakasz  
                   
  október 3. 16:30 SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA - VASAS Akadémia JUNIOR Leány Junior "B" Győr  
2 0 1 4 október 9. 18:00 TFSE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Budapest  
október 10. 18:15 MTK Budapest - SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA JUNIOR Leány Junior "B" Budapest  
október 11. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - Tatai SE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
október 18. 15:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA JUNIOR Leány Junior "B" Szekszárd  
október 19. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - BKG DSE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
október 22. 18:30 SZOESE Sportiskola - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Szombathely  
október 29. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - Bajai NKK NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
                 
november 8. 17:00 Kanizsai Vadmacskák SE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Nagykanizsa  
november 9. 11:00 VASAS Akadémia - SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA JUNIOR Leány Junior "B" Budapest  
november 14. 16:30 SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA - MTK Budapest JUNIOR Leány Junior "B" Győr  
november 16. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - MAFC NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
november 21. 16:30 SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA - Atomerőmű KSC Szekszárd JUNIOR Leány Junior "B" Győr  
november 23. 13:00 Tatabányai KC - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Tatabánya  
                 
december 6. 15:30 CMB CARGO UNI Győr II. - SMAFC - NyME NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
december 14. 15:30 CMB CARGO UNI Győr II. - TFSE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
december 20. 11:00 Tatai SE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Tata  
                   
2 0 1 5 január 11. 17:00 BKG DSE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Szigetszentmiklós  
január 25. 15.00 CMB CARGO UNI Győr II. - SZOESE Sportiskola NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
                 
február 1. 17:00 Bajai NKK - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Baja  
február 6. 16.30 CMB CARGO UNI Győr II. - Kanizsai Vadmacskák SE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
február 14. 17:00 MAFC - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Budapest  
február 21. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - Tatabányai KC NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
február 28. 18:00 SMAFC - NyME - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Sopron  
                   

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                    Kadet  bajnokság                       

  
   BAJA   2019.01.20   logo eredeti  
     68:64


            U14    Magyar    Bajnokság              

   Kanizsa DKK  2019.01.12  logo eredeti
      70:51


     ZTE logo 2019.01.12   logo eredeti
      46:52


               U12     Magyar     Bajnokság             

A hónap játékosa

                   kéita aya

Kéita Aya

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-18:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 (Kovács Margit Iskola Tornaterem)
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:00-16:30  (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Perjámosi-Szabó Kriszi, Simon Anaikó

U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
Edző: Piszker Tibor 


(Kenguru) U11
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), Péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: Hétfő 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem), Péntek 14:30 - 15:30 (EÜ tornaterem)
Edző: Sebestyén - Ádám Csilla

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1



TAO

 SZKA  2018/2019-es szezon

SFP:2018_2019_SFP_SZKA

Határozat: 2018_2019_Határozat_SZKA

  

ABDA Projekt 2018/2019-es szezon

SFP: 2018_2019_SFP_ABDA

Határozat:   2018_2019_Határozat_ABDA

  

KAPU Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_Kapu

Határozat 2018_19_Határozat_Kapu

  

MIZSE Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_MIZSE

Határozat  2018_19_Határozat_MIZSE

 

 PÉR Sport 2018/2019-es szezon            

SFP:  2018_19_SFP_PÉR

Határozat:  2018_19_Határozat_PÉR

 

 RAAB Aréna 2018/2019-es szezon

Utánpótlásnevelés

SFP    2018_19_SFP_RaabAréna

Határozat    2018_19_Határozat_RaabAréna

Csarnoképítés

SFP  2018_19_SFP_CSARNOK_RaabAréna

Határozat    Folyamatban

 

 SOPRONKÖVESDI  2018/2019-aes szezon

Utánpótlásnevelés

SFP 2018_2019_SFP_sopronköves

Határozat Folyamatban

Csarnoképítés

SFP   2018_2019_SFP_CSARNOK_sopron

Határozat  Folyamatban

  

TÉT Projekt 2018/2019-es szezon

SFP:    2018_19_SFP_Tét

Határozat: 2018_19_Határozat_Tét

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com